Sprzątanie jednorazowe nieruchomości

Szukasz firmy wykonującej usługi sprzątania, ale chciałbyś sprawdzić jakość wykonywanej usługi przed związaniem się umową długoterminową? Skontaktuj się z nami, skorzystaj z oferty jednorazowego sprzątania i dołącz do naszego grona zadowolonych klientów w Warszawie lub okolicy.

Jednorazowa usługa sprzątania obiektu

Jeśli potrzebujesz jednorazowej usługi sprzątania swojego obiektu, planujesz przeprowadzić tzw. wiosenne porządki, a może po prostu chciałbyś sprawdzić, jak sobie radzimy podczas świadczenia naszych usług, zachęcamy do skorzystania z jednorazowej usługi sprzątania. Dzięki temu poznasz jakość oraz specyfikę naszej pracy zanim zdecydujesz się na usługę abonamentową.

W ramach sprzątania jednorazowego chętnie wykonamy dla Ciebie:

  • oczyszczanie terenów zewnętrznych – usługa ta obejmuje sprzątanie śmieci, usuwanie potłuczonego szkła, grabienie i utylizację liści, pielęgnację terenów zielonych, usuwanie sopli i lodu, odśnieżanie,
  • dezynfekcję pomieszczeń wewnętrznych oraz terenu wokół obiektu metodą zamgławiania lub ozonowania, z użyciem środków bezpiecznych dla środowiska i ludzi,
  • rewitalizację posadzek oraz czyszczenie chodników, a także ich impregnację i zabezpieczanie przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi,
  • mycie okien metodą alpinistyczną lub tradycyjną, w zależności od specyfiki budynku,
  • mycie elewacji technikami i środkami dedykowanymi konkretnej powierzchni, a więc dostosowanymi do materiału dla jego pełnego bezpieczeństwa.

Sprawdź jakość naszych usług

Oferta jednorazowej usługi sprzątania jest dedykowana klientom, którzy chcą osobiście zweryfikować jakość podejmowanych przez nas działań i przekonać się o naszej skuteczności. Zapraszamy do sprawdzenia, czy sposób, w jaki pracujemy Ci odpowiada. Jesteśmy pewni, że zostaniesz z nami na dłużej i skorzystasz z usług abonamentowych w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190