O nas?

Uważamy, że czystość to wizytówka każdej firmy. Jej poziom wpływa na to, jak odbierają firmę zarówno klienci, jak i jej pracownicy, dlatego też codziennie dokładamy wszelkich starań, aby obiekty naszych klientów były lśniące, świeże i pachnące.

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, która powstała po to, by Twój obiekt już zawsze był czysty.

Zobacz cennik
icons8-good-quality

Jakość

Wykonujemy swoją pracę w najlepszy dla klienta możliwy sposób. Dostarczamy usługę dopasowaną do potrzeb, korzystając z profesjonalnych środków, sprzętu oraz przeszkolonego personelu.

icons8-connected-people

Ludzie

Starannie dobieramy personel i dbamy o komfort jego pracy, ponieważ dla nas człowiek jest najważniejszy.

icons8-time

Czas

Wiemy, że w biznesie najcenniejszy jest czas, dlatego dostosowujemy godziny sprzątania do preferencji klienta . Dbamy też o to, żeby nasi pracownicy mieli na wykonanie pracy odpowiednią ilość czasu.

icons8-security-lock

Bezpieczeństwo

Dbamy o każdą powierzoną nam przestrzeń zachowując przy tym zasady BHP. Korzystamy ze środków czystości posiadających wszelkie atesty, posiadamy także polisę OC do 1 mln złotych.

grupa-sprzatajaca-agnus

Cenimy profesjonalizm

W naszej pracy ogromną wagę przywiązujemy do profesjonalizmu. Zatrudniani przez nas pracownicy są wykwalifikowani i przeszkoleni z zakresu swoich obowiązków. Każda osoba wykonuje swoje zadania w sposób dokładny i rzetelny.

Od wielu lat cieszymy się zaufaniem korporacji, dużych firm, urzędów oraz sądów, a nasi klienci niejednokrotnie decydują się ponownie skorzystać z naszych usług. Ponadto, firma Agnus, jej pracownicy oraz usługi objęci są ubezpieczeniem.

 

Certyfikaty

Zaufali nam

Group 2190