Dezynfekcja pomieszczeń

Potrzebujesz terminowej dezynfekcji pomieszczeń, powierzchni wspólnych oraz terenu wokół budynku? Oferujemy profesjonalną usługę odkażania wykonywaną przez wykwalifikowany personel. Jesteśmy elastyczni czasowo, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie zakłócimy pracy obiektu. Dezynfekcją zajmujemy się w Warszawie i okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Odkażanie pomieszczeń i obiektów zewnętrznych

Ochrona zdrowia jest obecnie jednym z najważniejszych czynników prawidłowego funkcjonowania obiektu. Okresowa dezynfekcja otoczenia i pomieszczeń jest niezbędna dla bezpieczeństwa higienicznego pracowników oraz osób przebywających w budynku.

Dezynfekowanie powierzchni wspólnych

Oferujemy gruntowną dezynfekcję powierzchni wspólnych, poszczególnych pomieszczeń oraz terenu zewnętrznego wokół budynku. Proponujemy elastyczne godziny przeprowadzania odpowiednich dla danego zakresu dezynfekcji procesów, podczas nieobecności pracowników i gości budynku.

Usługi dla biur

W swojej ofercie mamy dezynfekcję tradycyjną z użyciem specjalistycznych środków wirusobójczych, dezynfekcję pomieszczeń i obiektów zewnętrznych poprzez zamgławianie z wykorzystaniem środków i preparatów posiadających certyfikaty UE, a także ozonowanie pomieszczeń.

Dezynfekcja przez zamgławianie

Rekomendujemy metodę zamgławiania jako jedną z najskuteczniejszych, a jednocześnie najszybszych i najmniej wpływających na codzienne funkcjonowanie obiektu. Jest ona stosowana zarówno do odkażania przestrzeni z bakterii czy wirusów, jak i do likwidowania pleśni, grzybów oraz insektów. Wykorzystując ją, zyskujesz zatem kilka rezultatów podczas jednego zabiegu. Niewątpliwą zaletą jest również możliwość szybkiego powrotu do użytkowania pomieszczeń – po procesie zamgławiania wystarczy odczekać cztery godziny.

Skuteczna metoda zamgławiania

Zamgławianie ze względu na szybkość oraz wysoką efektywność jest jedną z coraz częściej stosowanych metod dezynfekcji. Jest ono niezwykle skuteczne w przypadku pleśni, bakterii oraz wirusów. Do wykonania dezynfekcji czy dezynsekcji wykorzystuje się odpowiednie urządzenie z dodatkiem środka chemicznego, które produkuje i rozprasza mgłę. Prz użyciu odpowiedniego produktu dzięki zamgławianiu można uporać się z grzybem, a także zlikwidować nieprzyjemny zapach.  Jest to całkowicie bezpieczna metoda dla mebli.

Naturalne i skuteczne środki i narzędzia czyszczące.

Zadbaj o bezpieczeństwo sanitarne i skontaktuj się z nami w sprawie wyceny usługi. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie neutralne dla środowiska i ludzi narzędzia. Bazujemy na wydajnych preparatach o kompleksowym działaniu, dla zminimalizowania ich ilości podczas jednego zabiegu.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190