Aranżacja i pielęgnacja ogrodów, tarasów i terenów zielonych

Chciałbyś wprowadzić odrobinę flory w otoczenie swojego obiektu? A może potrzebujesz wsparcia w opiece nad zielenią? Sprawdź naszą ofertę aranżacji ogrodów i tarasów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pomożemy Ci zarówno w zaprojektowaniu jak i pielęgnacji przestrzeni zielonych. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Zadbamy o ogrody i tereny zielone wokół budynku

Piękne i zadbane rośliny bez wątpienia wpływają na wzrost estetyki obiektu. Mają one również realny wpływ na komfort i pozytywną opinię osób przebywających w otoczeniu budynku. Schludny i zadbany ogródek, trawnik, pas zieleni, zielony taras czy dach są wspaniałą wizytówką każdego budynku.

Dbałość o rośliny, to dla nas nie tylko same procesy takie jak koszenie, usunięcie suchej gałęzi czy podlewanie i przesadzanie, to cała filozofia skupiona wokół świadomego i odpowiedniego doboru gatunków roślin i ich pielęgnacji. Zieleń to życie – najwięcej uwagi poświęcamy stworzeniu roślinom optymalnych warunków do ich wzrostu, dzięki czemu one odpłacają się swoim pięknem i cieszą oko, niektóre nawet przez okrągły rok.

Projektowanie, aranżowanie i dbanie o zieleń

Projektujemy, aranżujemy, dostarczamy, sadzimy oraz pielęgnujemy strefy zielone obiektów. Doradzimy jakie donice wybrać, aby jednocześnie dopasować je do wymagań rośliny oraz wizualnie podkreślić aranżację przestrzeni. Możesz zgłosić się do nas zarówno z gotowym projektem zieleni, jak i bez niego. Firma Agnus pomoże Ci w stworzeniu koncepcji i doborze odpowiednich rodzajów roślin. Podpowiemy, jak zadbać o konkretne gatunki lub zaproponujemy stałą opiekę nad zielenią wokół budynku. Nasz personel stworzy zieloną oazę nawet w środku betonowej dżungli.

Kwiaty na spotkania i eventy

Wykonujemy również kompozycje kwiatowe oraz sezonowe stroiki, aby podkreślić różnego rodzaju uroczystości, eventy czy święta. Takie ozdoby na pewno wpadną w oko i zostaną pozytywnie zapamiętane przez najemców i gości obiektu!

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny naszych usług, a już wkrótce będziesz mógł obcować z naturą, nie wyjeżdżając z miasta.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190