Odśnieżanie dachów i terenów zewnętrznych Warszawa

Zimą, oprócz standardowej troski o czystość wszelkiego rodzaju obiektów usługowych, biur i budynków użyteczności publicznej, należy zadbać o odśnieżanie dachów i terenów zewnętrznych. Samodzielne pozbywanie się śniegu często jest nie tylko trudne, ale wręcz niemożliwe. Zadanie to warto zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej, takiej jak nasza firma Agnus. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Usuwanie śniegu z dachu niezależnie od wysokości

Zalegający na dachu śnieg i zwisające sople stanowią poważne zagrożenie dla osób znajdujących się w budynku oraz dla przypadkowych przechodniów. Obowiązkiem właściciela lub administratora budynku jest regularne usuwanie ich. Ze względu na duże wysokości i brak odpowiednich urządzeń, trzeba w tym celu zatrudnić profesjonalną firmę. Pracownicy AGNUS są fachowcami z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prac wysokościowych. Posiadają oni wszelkie niezbędne uprawnienia oraz dysponują specjalistycznym sprzętem, który znacznie poprawia wydajność pracy. Dzięki temu bez trudu możesz powierzyć nam odśnieżanie dachu, bez względu na wysokość budynku i mieć pewność, że zadanie będzie zrealizowane na najwyższym poziomie.

Odśnieżanie chodników i podjazdów Warszawa

Zimą uciążliwym obowiązkiem jest również odśnieżanie chodników. Czynność ta jest jednak niezbędna, aby przechodnie mogli bez trudu się przemieszczać i dotrzeć do celu. Właściciel każdego budynku jest odpowiedzialny za to, by chodnik przylegający do jego posesji był zawsze odśnieżony, a oblodzenie było odpowiednio zabezpieczone. W ten sposób troszczysz się również o bezpieczeństwo wszystkich przechodzących obok budynku osób. Wśród usług oferowanych przez naszą firmę, znalazło się oczywiście również sprawne odśnieżanie chodników. Oprócz tego niezwykle ważne jest odśnieżanie podjazdów, które także oferujemy naszym klientom. Korzystając z usług AGNUS, będziesz mieć pewność, że codziennie rano Ty, Twoi Pracownicy i Klienci bez trudu zaparkujecie samochody na odpowiednio przygotowanym przez nas parkingu.

Profesjonalna usługa odśnieżania dla firm

Odśnieżanie dachów i terenów zewnętrznych w Warszawie, które oferujemy na naszej stronie, jest niezbędne, aby zimą zapewnić komfort i bezpieczeństwo wszystkim osobom, które znajdują się w budynku lub idą do niego. Profesjonalna usługa odśnieżania przeprowadzona przez AGNUS zagwarantuje Ci widoczne efekty niezwykle szybko. Nasi wykwalifikowani pracownicy są prawdziwymi specjalistami w swoim zawodzie i usuną śnieg i oblodzenie z każdej powierzchni, niezależnie od jej wysokości i rozmiaru. Zadanie to ułatwi im najwyższej jakości sprzęt oraz specjalistyczne preparaty, które są niezastąpione podczas bezpiecznego usuwania śniegu i oblodzenia. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nasza firma Agnus może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów.

Odśnieżanie dachów i terenów zewnętrznych zimą jest obowiązkiem właściciela i administratora każdego budynku. Jeżeli chcesz mieć pewność, że zostanie ono przeprowadzone na najwyższym poziomie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że będziemy mogli pomóc!

 

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190