Sprzątanie terenów zewnętrznych

Chciałbyś, aby obszar wokół Twojego budynku był nienagannie utrzymany niezależnie od pory roku? Skorzystaj z naszej oferty kompleksowego sprzątania terenów zewnętrznych i miej pewność, że będą schludne i zadbane przez okrągły rok. Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy znajdujące się w Warszawie i okolicach.

Zajmiemy się terenem wokół budynku

Sprawne i efektywne zarządzanie budynkiem, to nie tylko dbanie o jego wnętrze, to również opieka nad terenem zewnętrznym okalającym obiekt. Nieustanna zmienność warunków pogodowych w zależności od pory roku definiuje zróżnicowane czasowo potrzeby utrzymania czystości danego terenu zewnętrznego. Aby skutecznie o niego zadbać, ważne jest doświadczenie.

Nasze działania poza obiektem obejmują między innymi:

  • grabienie i usuwanie liści spadających z drzew jesienią,
  • likwidowanie śmieci, które z różnych względów nie trafiły do kosza,
  • odśnieżanie i skuwanie lodu oraz sopli w zimie.

Profesjonalne dbanie o tereny zielone i ogrody wokół obiektu

Bez wątpienia ważne jest regularne i profesjonalne podejście do tematu, ponieważ elementy takie jak potłuczone szkło, połamane gałęzie czy lód pokrywający zimą chodnik mogą zagrażać bezpieczeństwu osób przemieszczających się po terenie zewnętrznym. To Ty – jako zarządca nieruchomości – odpowiadasz za warunki, jakie panują wokół obiektu. Powierz nam ten obowiązek i zyskaj gwarancję satysfakcji mieszkańców oraz osób odwiedzających teren.

Utrzymanie obszarów i  terenów zewnętrznych w czystości

Wygląd tego obszaru jest kluczowy w postrzeganiu przez klienta obiektu jako całości. To właśnie przestrzeń zewnętrzna kreuje pierwsze wrażenie, które – jak wiadomo – można zrobić tylko raz. Nie zmarnuj tej okazji i zainwestuj w estetykę oraz bezpieczeństwo terenu wokół budynku. Dzięki nam ten obszar stanie się wizytówką, będąc jednocześnie miejscem przyjaznym dla użytkowników.

Jeśli zależy Ci na czystej i bezpiecznej przestrzeni, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190