Przeprowadzki wewnątrz budynku oraz pomiędzy budynkami

Zmiana lokalizacji firmy jest niezwykle kłopotliwa. Nawet jeśli nie przenosisz swojego biura daleko, będzie czekać Cię sporo dodatkowych obowiązków. Aby przeprowadzki wewnątrz budynku oraz między budynkami przebiegały sprawnie, skorzystaj z profesjonalnych usług naszej firmy Agnus.

Sprawne przeprowadzki biur wewnątrz tego samego budynku w Warszawie

Przeniesienie biura do innego pomieszczenia jest o wiele bardziej pracochłonne, niż mogłoby się początkowo wydawać. Należy przede wszystkim przygotować i uporządkować wszystkie przedmioty, które mają znaleźć się w nowej siedzibie, a następnie spakować je tak, by nic się nie uszkodziło. Już sam ten etap może zająć naprawdę wiele czasu. Również meble muszą zostać zabezpieczone, ponieważ nawet przenoszenie przez drzwi czy znoszenie ze schodów może narazić je na usterki. Warto przed przeniesieniem do nowej siedziby odświeżyć dywany i tapicerki mebli, aby lepiej pracowało się w nowym biurze, a goście i klienci czuli się w nim komfortowo. Profesjonalnie zorganizowana przeprowadzka przez naszą firmę sprzątającą AGNUS pomoże Ci uniknąć wszystkich tych obowiązków, ponieważ wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

Zorganizowana przeprowadzka biura do innego budynku

Zajmiemy się również przenoszeniem Twojej firmy do innego budynku na terenie Warszawy lub okolic. Przetransportujemy całe wyposażenie z dotychczasowej siedziby do nowej i pomożemy Ci urządzić biuro. Z naszą pomocą stworzysz przestrzeń przyjazną dla pracowników oraz dla wszystkich innych osób, które będą odwiedzać siedzibę firmy. Co więcej, specjalizujemy się również w tworzeniu biurowych aranżacji roślinnych. Będzie ona doskonałym uzupełnieniem w nowym biurze i z pewnością zostanie doceniona przez pracowników. Przekażemy Ci również niezbędne informacje na temat ich pielęgnacji. Przeprowadzki biur Warszawa, niezależnie od miejsca, wiążą się również z koniecznością zutylizowania niepotrzebnych urządzeń i mebli. Specjaliści z firmy AGNUS zajmą się również tym aspektem, abyś nie musiał się martwić o to, co zrobić ze starym komputerem lub fotelem.

Przygotowanie do przeprowadzki wewnątrz budynku oraz między budynkami

Planując przeprowadzkę firmy, konieczne jest również odpowiednie przygotowanie nowego lokalu oraz gruntowne wysprzątanie opuszczonej siedziby. Profesjonalne przeprowadzki przeprowadzone przez AGNUS realizują obydwa te zadania. Starannie wyczyścimy podłogi, umyjemy okna w opuszczonym budynku oraz w nowej siedzibie. Wypierzemy również dywany i wykładziny oraz odświeżymy tapicerki w meblach, które postanowisz zabrać ze sobą. Dzięki temu przenoszenie biura będzie dla Ciebie bezstresowe i będziesz mieć pewność, że usługa zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Przeprowadzki wewnątrz budynku oraz między budynkami mogą być uciążliwe i skomplikowane, gdy próbuje się realizować je samodzielnie. Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy usługowej AGNUS zapewni Ci kompleksowy pakiet usług przeprowadzkowych, dzięki którym wszystko będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo. Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190