Serwis kawowy

Potrzebujesz pomocy w obsłudze serwisu kawowego podczas spotkań lub szkoleń w Twoim biurze? Nasi pracownicy w rzetelny i dyskretny sposób pomogą Ci zadbać o komfort uczestników zebrania, a Ty będziesz mógł w pełni skupić się na przebiegu wydarzenia. Obsługujemy biura w Warszawie i okolicy. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę!

Pomoc w obsłudze gości na eventach

Niejednokrotnie podczas przygotowania lub organizacji różnego rodzaju spotkań, konferencji biznesowych lub szkoleń zapewnienie uczestnikom napojów czy przekąsek zgodnie z ich życzeniem nie należy do najłatwiejszych. Zwykle stres i presja czasu wpływają na rozkojarzenie, przez co dochodzi do niefortunnych wypadków, takich jak zalanie czy zabrudzenie, czy pomyłek w podaniu klientowi tego, czego sobie życzył. W obecnych czasach, obsługa oraz dbałość o komfort gości i uczestników spotkań ma wysoko postawioną poprzeczkę. Aby firma została pozytywnie zapamiętana, serwis ten musi być na najwyższym poziomie. Warto skorzystać z firmy zewnętrznej, aby nie martwić się o ten aspekt i skupić się na merytoryczności prowadzonego spotkania.

Obsługa serwisu kawowego na spotkaniach biurowych

Nasza firma oferuje obsługę serwisu kawowego podczas konferencji czy spotkań realizowanych na terenie obiektu. Nasi pracownicy w sposób profesjonalny i nieprzykuwający uwagi zapewnią Ci pomoc w przygotowaniu i podaniu Twoim klientom kawy, herbaty, napojów oraz przekąsek, dzięki czemu zapewnisz ciągłość trwania zebrania oraz komfort uczestników. W cenie usługi jest również sprzątanie po zakończeniu wydarzenia.

Jeśli chcesz zaimponować swoim kontrahentom, skontaktuj się z nami w celu zaplanowania serwisu kawowego i ciesz się swobodą podczas ważnych wydarzeń w swoim biurze.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190