Outsourcing maszyn do prac porządkowych

Kompleksowe sprzątanie biur, hal produkcyjnych i innych nieruchomość leży w gestii administratora. Z naszej strony oferujemy urządzenia sprzątające, które pomogą zadbać o czystość w pomieszczeniach użytkowych. Proponujemy szeroki zakres usług obejmujący nie tylko wynajem maszyn czyszczących, ale i mycie okien, gruntowne sprzątanie tapicerek, czy dbałość o rośliny w przestrzeni biurowej.

Pracownicy korzystają ze sprawdzonych narzędzi i środków, co pozwala sprostać każdemu wyzwaniu. W skład kompetencji naszej załogi wchodzi również wykonywanie drobnych napraw, usuwanie usterek, gruntowne czyszczenie maszynowe posadzek i ich krystalizacja oraz polimeryzacja wykładzin PCV. Oferujemy najem specjalistycznego sprzętu do sprzątania w atrakcyjnych cenach. Wszystkie maszyny czyszczące pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak Hako, Karcher czy Numatic.

Wypożyczalnia sprzętu czyszczącego

Klientom oferujemy wynajem maszyn czyszczących na dogodnych warunkach. Jest to doskonała alternatywa dla właścicieli zakładów produkcyjnych, którzy są na początku swojej drogi w branży. Ponadto urządzenia do sprzątania stanowią nieocenioną pomoc w czasie remontu hali produkcyjnej lub jej wzmożonej aktywności. To świetny wybór dla wszystkich potrzebujących specjalistycznych sprzętów tylko na kilka dni lub tygodni. Nasza wypożyczalnia maszyn czyszczących pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie musisz wydawać środków finansowych na zakup urządzeń, ponieważ sami je dostarczymy. Ponadto w zależności od umowy produkty eksploatacyjne nierzadko leżą po naszej stronie. Twoi pracownicy nie będą obciążeni dodatkowymi obowiązkami, takimi jak zakup środków higienicznych i czyszczących, co pozytywnie przełoży się na ich produktywność.

Wynajem maszyn czyszczących ma bardzo dużo zalet. Zyskasz innowacyjne urządzenia sprzątające wraz z wykwalifikowanymi pracownikami. Oferujemy jasno określoną cenę wynajmu w czasie trwania całego kontraktu bez opłaty wstępnej, dzięki czemu koszty rozkładają się równomiernie w ciągu całego roku. Bardzo szybko reagujemy na awarie sprzętu, a opieka serwisowa wyposażenia przeprowadzana jest przez specjalistów. Ponadto prowadzimy okresowe kontrole techniczne maszyn, aby dostarczyć Państwu jak najwyższą jakość usług sprzątających. Nasi pracownicy są w pełni przeszkoleni i przestrzegają zasad obowiązujących na hali zleceniodawcy. Wypożyczalnia urządzeń sprzątających to również doskonała opcja, gdy chcesz przetestować dane sprzęty. Dzięki temu szybciej podejmiesz decyzję o ich zakupie.

Wypożyczalnia sprzętów do sprzątania – różne opcje usługi

W naszej ofercie znajdziesz różne opcje usługi wynajmu sprzętu czyszczącego. Stawiamy na bardzo dużą elastyczność w zakresie podpisywanych kontraktów. Agnus oferuje najem specjalistycznego sprzętu do sprzątania, który jest przydatny do krystalizacji, czy renowacji posadzek. Starannie dobieramy personel, co oznacza, że wszyscy nasi pracownicy są przeszkoleni i mają wymagane badania lekarskie. Co więcej, proponujemy usługi dopasowane do potrzeb zleceniodawców oraz trudnimy się doradztwem w tej dziedzinie. Służymy pomocą, a pracę wykonujemy zgodnie z zasadami BHP. Nasze urządzenia sprzątające i detergenty posiadają niezbędne atesty i certyfikat CE.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190