Outsourcing maszyn do prac porządkowych

Kompleksowe sprzątanie biur, hal produkcyjnych i innych nieruchomość leży w gestii administratora. Z naszej strony oferujemy urządzenia sprzątające, które pomogą zadbać o czystość w pomieszczeniach użytkowych. Proponujemy szeroki zakres usług obejmujący nie tylko wynajem maszyn czyszczących, ale i mycie okien, gruntowne sprzątanie tapicerek, czy dbałość o rośliny w przestrzeni biurowej.

Pracownicy korzystają ze sprawdzonych narzędzi i środków, co pozwala sprostać każdemu wyzwaniu. W skład kompetencji naszej załogi wchodzi również wykonywanie drobnych napraw, usuwanie usterek, gruntowne czyszczenie maszynowe posadzek i ich krystalizacja oraz polimeryzacja wykładzin PCV. Oferujemy najem specjalistycznego sprzętu do sprzątania w atrakcyjnych cenach. Wszystkie maszyny czyszczące pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak Hako, Karcher czy Numatic.

Wypożyczalnia sprzętu czyszczącego w Warszawie

Klientom oferujemy wynajem maszyn czyszczących na dogodnych warunkach. Jest to doskonała alternatywa dla właścicieli zakładów produkcyjnych, którzy są na początku swojej drogi w branży. Ponadto urządzenia do sprzątania stanowią nieocenioną pomoc w czasie remontu hali produkcyjnej lub jej wzmożonej aktywności. To świetny wybór dla wszystkich potrzebujących specjalistycznych sprzętów tylko na kilka dni lub tygodni. Nasza wypożyczalnia maszyn czyszczących pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie musisz wydawać środków finansowych na zakup urządzeń, ponieważ sami je dostarczymy. Ponadto w zależności od umowy produkty eksploatacyjne nierzadko leżą po naszej stronie. Twoi pracownicy nie będą obciążeni dodatkowymi obowiązkami, takimi jak zakup środków higienicznych i czyszczących, co pozytywnie przełoży się na ich produktywność.

Wynajem maszyn czyszczących Warszawa ma bardzo dużo zalet. Zyskasz innowacyjne urządzenia sprzątające wraz z wykwalifikowanymi pracownikami. Oferujemy jasno określoną cenę wynajmu w czasie trwania całego kontraktu bez opłaty wstępnej, dzięki czemu koszty rozkładają się równomiernie w ciągu całego roku. Bardzo szybko reagujemy na awarie sprzętu, a opieka serwisowa wyposażenia przeprowadzana jest przez specjalistów. Ponadto prowadzimy okresowe kontrole techniczne maszyn, aby dostarczyć Państwu jak najwyższą jakość usług sprzątających. Nasi pracownicy są w pełni przeszkoleni i przestrzegają zasad obowiązujących na hali zleceniodawcy. Wypożyczalnia urządzeń sprzątających to również doskonała opcja, gdy chcesz przetestować dane sprzęty. Dzięki temu szybciej podejmiesz decyzję o ich zakupie.

Wypożyczalnia sprzętów do sprzątania – różne opcje usługi

W naszej ofercie znajdziesz różne opcje usługi wynajmu sprzętu czyszczącego. Stawiamy na bardzo dużą elastyczność w zakresie podpisywanych kontraktów. Agnus oferuje najem specjalistycznego sprzętu do sprzątania, który jest przydatny do krystalizacji, czy renowacji posadzek. Starannie dobieramy personel, co oznacza, że wszyscy nasi pracownicy są przeszkoleni i mają wymagane badania lekarskie. Co więcej, proponujemy usługi dopasowane do potrzeb zleceniodawców oraz trudnimy się doradztwem w tej dziedzinie. Służymy pomocą, a pracę wykonujemy zgodnie z zasadami BHP. Nasze urządzenia sprzątające i detergenty posiadają niezbędne atesty i certyfikat CE.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190