Aranżacje roślinne i pielęgnacja zieleni

Chciałbyś, aby w Twoim biurze zagościło trochę zieleni? Zapoznaj się z naszą ofertą na aranżacje roślinne przestrzeni biurowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o rośliny lub doradzą jak je pielęgnować. Dostarczamy również kompozycje florystyczne na terenie Warszawy i okolic.

 

 

 

Zadbamy o zieleń i rośliny w Twoim biurze

Piękne i zadbane rośliny to nie tylko walory estetyczne każdego pomieszczenia, ale również realny wpływ na komfort wszystkich osób przebywających w biurze. Dobrze dopasowane do przestrzeni biurowej rośliny stanowią nie tylko piękną ozdobę, ale przede wszystkim są pożyteczne dla otoczenia – oczyszczają powietrze i produkują tlen.

Pielęgnacja i aranżacja zieleni

Dbałość o rośliny, to dla nas nie tylko same procesy takie jak podlewanie, nawożenie czy przycinanie, to cała filozofia skupiona wokół świadomego i odpowiedniego doboru gatunków roślin i ich pielęgnacji. Zieleń to życie – najwięcej uwagi poświęcamy stworzeniu roślinom optymalnych warunków do ich wzrostu, dzięki czemu one odpłacają się swoim pięknem i cieszą oko przez okrągły rok.
Aranżujemy, dostarczamy oraz pielęgnujemy rośliny. Doradzimy jakie donice wybrać, aby jednocześnie dopasować je do wymagań rośliny oraz wizualnie dopełnić aranżację biura. Możesz zgłosić się do nas zarówno z gotowym projektem zieleni, jak i bez niego. Pomożemy w stworzeniu koncepcji i doborze odpowiednich rodzajów roślin. Podpowiemy, jak zadbać o konkretne gatunki lub zaproponujemy stałą opiekę nad zielenią w twoim biurze.

Rośliny i kwiaty do biura

Wykonujemy również kompozycje kwiatowe oraz sezonowe bukiety i stroiki z kwiatów ciętych żywych lub kwitnących roślin doniczkowych, aby podkreślić różnego rodzaju uroczystości czy święta. Takie ozdoby na pewno wpadną w oko i zostaną pozytywnie zapamiętane przez Twoich kontrahentów!

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny naszych usług, a już wkrótce będziesz mógł obcować z naturą nie wychodząc z biura.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190