Obsługa recepcji

Chcesz, aby obsługą Twojej recepcji zajął się rzetelny i przeszkolony pracownik? W naszym zespole mamy kompetentne i wykwalifikowane osoby, które w kompleksowy sposób usprawnią pracę recepcji Twojej firmy. Zapoznaj się z naszą ofertą dla biur na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu!

 

Zadbamy o profesjonalną obsługę biura

Recepcja to zwykle pierwsze miejsce kontaktu klientów i kontrahentów z firmą. Goście przychodzący do budynku swoje pierwsze kroki kierują właśnie do recepcji, gdzie będą mogli zapytać o szczegóły obiektu lub uzyskać pomoc w dotarciu do celu. Jest ona ważnym miejscem i wizytówką każdej firmy, nie tylko ze względu na pierwsze wrażenie osób odwiedzających biuro, ale również ze względu na codziennie funkcjonowanie wszystkich osób zatrudnionych. Od jej organizacji i fachowości zależy to, jak będą nas postrzegać inni oraz to, w jakiej atmosferze będą przebywać pracownicy.

Sprawnie działająca recepcja jest w stanie zapewnić nam pozytywną opinię, dlatego warto powierzyć jej obsługę firmie z doświadczeniem. Organizacja pracy recepcji nie jest łatwym zadaniem, jednak dzięki wieloletniej praktyce wiemy, jak zająć się serwisem w sposób fachowy, schludny i z dbałością o kulturę osobistą.

Zajmiemy się obsługą gości i pracowników

W celu zapewnienia odpowiedniego wizerunku firmy zadbamy o miłą obsługę zarówno gości, jak i pracowników biura. Służymy pomocą oraz udzielamy informacji dotyczącej obiektu, oraz jego okolicy, pomożemy w zlokalizowaniu konkretnego miejsca, zamówieniu taksówki, odebraniu przesyłki czy krótkoterminowym przechowaniu bagażu lub odzieży. Dostarczamy również okazjonalne kompozycje kwiatowe.

Sprawna i profesjonalna obsługa recepcji

Jeżeli nie chcesz martwić się o szukanie, zatrudnienie i przeszkolenie pracownika, który w kompleksowy sposób zajmie się obsługą Twojej recepcji, skorzystaj z naszych usług. Firma Agnus gwarantuje oszczędność Twojego czasu i pieniędzy! Skorzystaj z formularza w celu skontaktowania się z nami oraz wyceny usługi, a już wkrótce nie będziesz się martwić o sprawnie działającą recepcję. My się tym zajmiemy!

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190