Najczęściej zadawane pytania

Zobacz o co najczęściej pytają konsumenci.
Być może znajdziesz tu odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

W zależności od potrzeb klienta, oferujemy sprzątanie jednorazowe lub cykliczne, np.: codziennie, raz w tygodniu lub co dwa tygodnie. W abonamencie uwzględniamy wymagane przez klienta usługi z dopasowaniem częstotliwości ich wykonywania, np.: mycie okien czy pranie tapicerki meblowej, które zwykle wykonuje się rzadziej. Nad całością usługi czuwa kierownik obiektu. Jest on koordynatorem weryfikującym przeprowadzane czynności serwisowe oraz osobą kontaktową w razie konieczności zgłoszenia uwag lub rozszerzenia zakresu prac.
Nasza oferta skierowana jest głównie do właścicieli biur wielkopowierzchniowych - powyżej 1000 m² oraz zarządców budynków biurowych. Świadczymy usługi zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla instytucji państwowych, urzędów czy banków.
 Obszarem naszej działalności jest Warszawa, a także okoliczne miejsce miejscowości takie jak Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Wołomin i inne.
Nie świadczymy usług sprzątania w obiektach mieszkalnych takich jak domy i mieszkania.
Jest to kwestia indywidualna, dostosowywana konkretnie pod klienta, uwzględniająca wielkość powierzchni oraz zakres wykonywanej usługi.
Jest to zależne od potrzeb indywidualnych klienta, miejsca oraz typu pracy. Najczęściej korzystamy z profesjonalnych produktów marki Ekochem Serwis lub innych wiodących producentów. Oczywiście, w zależności od potrzeb, możemy zapewnić sprzątanie ekologiczne bez użycia chemii lub z użyciem produktów o większej sile dezynfekującej. Wszystkie stosowane przez nas środki czyszczące posiadają atesty oraz certyfikaty jakości.
Świadcząc nasze usługi, używamy sprzętów producentów cenionych w branży, n.: Hako, Karcher, Numatic.
Tak, na życzenie klienta wdrażamy  w obiekt system sprzątania ekologicznego, w którym nie używamy chemii i detergentów.
Ozonowanie to nowoczesna i ekologiczna metoda pozwalająca na usunięcie z powietrza oraz wszelkiego rodzaju powierzchni niebezpiecznych bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, roztoczy oraz alergenów. Możliwe jest pozbycie się nieprzyjemnych i drażniących zapachów, a także dezynfekcja kanałów wentylacyjnych oraz odgrzybianie klimatyzacji.
Zamgławianie jest jedną z najefektywniejszych metod dezynfekcji chemicznej zarówno pomieszczeń, jak i obiektów zewnętrznych. Proces ten polega na generowaniu mikrocząsteczek oraz rozpylaniu środka dezynfekującego w postaci kropelek mgły, która szczelnie wypełnia pomieszczenie,  osiadając na wszystkich obiektach i docierając nawet w najmniejsze zakamarki. Zamgławianie umożliwia skuteczną walkę zarówno z patogenami, jak i szkodnikami, nie niszcząc przy tym dezynfekowanej powierzchni i urządzeń.
Proces rekrutacji przebiega kilkustopniowo. Ostatnim krokiem jest weryfikacja pracownika poprzez sprawdzenie dokładności i staranności wykonywanych czynności pod okiem doświadczonych osób. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku sprzątania testowego, osoba zostaje przeszkolona i wdrożona na docelowy obiekt.
Group 2190