Posadzki: krystalizacja, polimeryzacja, lakierowanie, olejowanie, woskowanie, hydrofobizacja

Posadzki z powodu częstej eksploatacji wymagają specjalnej opieki. Warto w tym celu skorzystać z fachowej wiedzy i wysokiej jakości sprzętu, którymi dysponuje firma Agnus — specjalista w zakresie sprzątania biur, lokali usługowych i ogólnodostępnych budynków. Również krystalizacja posadzek, ich polimeryzacja oraz inne zabiegi odświeżające i konserwujące podłogi są dostępne na stronie agnus.net.pl.

Polimeryzacja i hydrofobizacja posadzek — zabezpieczenie betonu

Pomożemy Ci ochronić podłogi wykonane z betonu, kamienia i cegły, przeprowadzając hydrofobizację posadzek wykonanych z tych materiałów. Dzięki temu nie będą one narażone na pochłanianie wilgoci z otoczenia ani na zbytnie zamoknięcie po ulewnych deszczach. Hydrofobizacja posadzki w Warszawie tworzy bowiem na jej powierzchni wodoodporną powłokę. Również polimeryzacja podłóg doskonale zabezpieczy posadzki wykonane z betonu czy linoleum. W wyniku tego procesu powstaje na ich powierzchni wytrzymała powłoka ochronna, dzięki której nie będą narażone na uszkodzenia mechaniczne oraz na zabrudzenia. Uzyskają również estetyczny połysk. Ważne, aby hydrofobizacja i polimeryzacja posadzek przebiegały w sposób profesjonalny. Zapewni Ci to firma AGNUS.

Krystalizacja podłóg Warszawa — sposób na ochronę marmuru

Szczególnie trudno samodzielnie zatroszczyć się o dobrą kondycję marmuru, trawertynu czy lastryko. Najlepszym sposobem na ich ochronę będzie krystalizacja posadzek. Przeprowadzenie tego procesu chemicznego na stałe zmienia strukturę powierzchniową kamienia, dlatego musi zostać to wykonane przez osoby doświadczone przy użyciu specjalistycznych środków i sprzętu. Jeżeli więc chcesz mieć pewność, że krystalizacja posadzki będzie przebiegać sprawnie, skorzystaj z oferty dostępnej na naszej stronie internetowej agnus.net.pl. Rezultaty będą naprawdę spektakularne. Podłoga po krystalizacji pięknie lśni, jest odporna na zarysowania i odzyskuje pełnię blasku. Co więcej, efekt ten jest trwały.

Lakierowanie, olejowanie i woskowanie posadzek z drewna

Najpopularniejszymi metodami pielęgnacji posadzek jest ich lakierowanie, olejowanie i woskowanie. Również te pozycje posiadamy w naszej ofercie. Lakierowanie podłóg drewnianych chroni je przed wilgocią i zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia. Olejowanie posadzki sprawi, że będzie ona niezwykle gładka oraz odporna na zniszczenia. Uzyska również piękny, naturalny wygląd. Z kolei woskowanie podłóg i parkietów dokładnie oczyszcza ich powierzchnię, podkreśla elegancki wygląd drewna oraz nabłyszcza je. Metody zabezpieczania podłóg przyniosą najlepsze rezultaty, gdy zostaną wykonane przy pomocy najwyższej jakości środków przez doświadczone osoby.

Zabezpieczenie, odświeżenie i wyczyszczenie podłoża w często odwiedzanych budynkach oraz na terenach wokół nich jest niezwykle ważne. Woskowanie podłóg, krystalizacja posadzek oraz ich lakierowanie, olejowanie, polimeryzacja i hydrofobizacja Warszawa pomogą Ci uzyskać najlepsze efekty i cieszyć się lśniącym marmurem i odpornymi na zarysowania parkietami. Wszystkie te usługi w profesjonalny sposób wykonuje firma Agnus.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190