Pranie wykładzin i czyszczenie posadzek

Twoje podłogi w biurze nie wyglądają już tak jak kiedyś? Sprawdź naszą ofertę czyszczenia posadzek i prania wykładzin. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz specjalistycznemu sprzętowi przywrócimy im dawny kolor oraz zregenerujemy powierzchnię, a wszystko to w indywidualnie dopasowanych godzinach pracy. Działamy w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Zapraszamy do kontaktu!

Czyszczenie wykładzin oraz posadzek

Wykładzina jest niewątpliwie jednym z najbardziej pożądanych elementów wielu przestrzeni biurowych. Przede wszystkim tłumi dźwięki otoczenia oraz odgłosy kroków czy stukanie obcasów. Co więcej, zatrzymuje ona również zabrudzenia, zarówno w postaci stałej, na przykład piasek, ziemię lub kurz, ale również wilgoć czy niechcący wylane płyny, chroniąc tym samym posadzkę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz jej nadmierną eksploatacją.

Profesjonalne czyszczenie dywanów

Jednakże, oprócz zabrudzeń sprzyjającym rozwojowi bakterii, we włóknach dywanu zbierają się również pyłki i alergeny, dlatego, aby zachować świeżość oraz nienaganny wygląd wykładziny, potrzebuje ona okresowego gruntownego czyszczenia. Dzięki temu nie tylko wpłyniemy pozytywnie na sam aspekt wizualny, także przedłużymy tym samym żywotność włókien dywanu, a przede wszystkim zadbamy o ich higienę.

Zaufaj nam i postaw na profesjonalne pranie wykładzin.

Szybkie i skuteczne pranie wykładzin biurowych

Usuwamy plamy, zabrudzenia oraz bakterie i alergeny, które mogą gromadzić się w wykładzinie za pomocą profesjonalnych środków oraz sprzętu najwyższej jakości, dzięki czemu nie ma obawy przed utratą pierwotnego koloru czy uszkodzeniem włókien dywanu. Optymalizacja procesu prania pozwala na powrót do pracy już następnego dnia, dzięki czemu możesz znacznie wydłużyć żywotność wykładziny poprzez regularne zabiegi, które nie będą kolidowały z grafikiem pracy Twojego biura i zmuszały do niepożądanych przestojów. Dlatego jeśli planujesz pranie wykładzin w swoim biurze, skorzystaj z darmowej wyceny naszej usługi, a już wkrótce możesz cieszyć się jej czystością i świeżością.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190