Obsługa i wynajem wózków widłowych Warszawa

Oferujemy wynajem wózków widłowych, które są niezbędne na halach magazynowych i w każdym procesie produkcji. Nasze pojazdy zmniejszają koszty eksploatacyjne zakładu oraz pomagają w sytuacjach awaryjnych. Proponujemy wynajem długoterminowy i krótkoterminowy. W naszej usłudze mamy również kierowców. Operatorzy wózków widłowych posiadają wszystkie stosowane uprawnienia do świadczenia tego typu usług. Dzięki temu nie poniosą Państwo żadnych kosztów związanych z doszkalaniem nowych pracowników lub stratą godzin osób zatrudnionych na stałe w firmie.

Wynajem wózków widłowych krótko- i długoterminowy

Długoterminowy outsourcing wózków widłowych jest świetnym sposobem na start nowej firmy bez dużego zaangażowania kapitału własnego. Z naszą pomocą otworzysz zakład produkcyjny z niezbędnymi urządzeniami, a zaoszczędzone środki finansowe przeznaczysz na inne ważniejsze cele związane z rozwojem przedsiębiorstwa. Niskie opłaty początkowe i wydatki rozłożone w czasie są dużo bardziej opłacalne niż jednorazowy koszt zakupu kilku, a czasem nawet kilkunastu pojazdów. Ponadto każdy nasz operator wózka widłowego ma pełne przeszkolenie i niezbędne uprawnienia do wykonywania pracy. Outsourcing oszczędza nie tylko pieniądze, ale i czas potrzebny do szukania nowych pracowników. W przypadku wynajmu długoterminowego – konserwacje, serwis i utrzymanie wózków jezdniowych są przeprowadzane przez specjalistów. Jeśli w trakcie trwania umowy, Państwa potrzeby ulegną zmianie, istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia pojazdów w osprzęt, wymiany wózków na nowe lub zwiększenie ich liczby. Koszty związane z dodatkowym wyposażeniem mogą zostać dopisane do umowy lub opłacone jednorazowo.

Proponujemy również umowę krótkoterminową na wynajem wózków widłowych. Jest to niezwykle korzystna opcja, która usprawni organizację transportu wewnątrzzakładowego. Polecana jest szczególnie wtedy, gdy potrzebują Państwo pracowników na weekend, w czasie zwiększonej produkcji lub awarii. Warto z niej skorzystać, gdy pojazdy zostały niedawno zakupione i są w trakcie dostawy. W naszej firmie można wynająć pojazd wraz z kierowcą na dzień, tydzień lub miesiąc.

Uprawnienia naszych operatorów wózków widłowych w Warszawie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że praca operatora wózka widłowego jest niezwykle ważna. Wymaga pełnego skupienia, spostrzegawczości i stosownych uprawnień. Nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowani. W zależności od potrzeb mają różnego rodzaju pozwolenia wydane przez UDT:

  • I WJO – to najszersza kategoria uprawnień, pozwala na prowadzenie każdego rodzaju wózka widłowego, wliczając w to pojazdy wysokiego składowania i ładowarki teleskopowe,
  • II WJO – to najpopularniejszy rodzaj pozwoleń na pojazdy podnośnikowe; po zdaniu egzaminu operator wózka widłowego Warszawa może prowadzić wszystkie pojazdy jezdniowe podnośnikowe, w tym najczęściej wybierane czołowe wózki widłowe,
  • III WJO – to najwęższa grupa uprawnień, która pozwala na prowadzenie wózków ręcznie sterowanych.

 

Nasi operatorzy wózków widłowych zaliczyli pozytywnie egzamin UDT, mają uprawnienia dopasowane do rodzaju pojazdu oraz aktualne badania lekarskie, które stwierdzają brak przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku. Firma Agnus oferuje Państwu wynajem nowoczesnych wózków widłowych, które pochodzą z naszego parku maszynowego wraz z ich pełną obsługą. Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190