Dezynfekcja pomieszczeń

Twoje biuro wymaga okresowej dezynfekcji? Oferujemy profesjonalną usługę wykonywaną przez wykwalifikowany personel. Pomożemy Ci również dobrać optymalną dla Twoich potrzeb metodę odkażania. Wszystko to w indywidualnie dopasowanych godzinach. Skontaktuj się nami i poznaj naszą ofertę. Działamy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Czyszczenie pomieszczeń

Ochrona zdrowia pracowników jest obecnie jednym z najważniejszych czynników prawidłowego funkcjonowania biura. Okresowa dezynfekcja otoczenia i elementów stanowisk pracy jest niezbędna dla bezpieczeństwa higienicznego zarówno kadry pracowniczej, jak i gości odwiedzających Twoje biuro. Oferujemy gruntowną dezynfekcję powierzchni oraz poszczególnych pomieszczeń biurowych (korytarze, sale konferencyjne, aneksy kuchenne, toalety, gabinety i inne – z uwzględnieniem dezynfekcji klamek, poręczy, powierzchni płaskich, sprzętów, klawiatur, ekranów oraz innych elementów). Dzięki temu zyskujesz pewność czystości newralgicznych powierzchni, najbardziej narażonych na obecność drobnoustrojów i bakterii.

Dezynfekcja i odkażanie biur

Proponujemy elastyczne godziny dezynfekcji biura podczas nieobecności pracowników. W swojej ofercie mamy dezynfekcję poprzez zamgławianie oraz ozonowanie pomieszczeń. To jedne z najskuteczniejszych metod odkażania przestrzeni, które pozwalają na szybkie i wydajne przywrócenie sterylności w danym miejscu. Rekomendujemy technologię zamgławiania, ponieważ umożliwia ona zminimalizowanie stosowanej podczas dezynfekcji wody oraz skrócenie czasu trwania całej procedury. Wykorzystujemy generator zimnej mgły, która dociera do najtrudniej dostępnych zakątków biura, nawet tych położonych wysoko. Co ważne dla płynnej działalności Twojej firmy, do wnętrz poddawanych temu zabiegowi można bezpiecznie wrócić już po około 4 godzinach.

Nowoczesna metoda zamgławiania

Dzięki metodzie zamgławiania panele podłogowe czy meble będą w pełni bezpieczne. Jest to jedna ze skuteczniejszych metod dezynfekcji. Dzięki stosowaniu nowoczesnych preparatów nie musisz obawiać się o swoje zdrowie, ponieważ wszystkie środki są bezpieczne dla ludzi. Jest to szybka i efektywna metoda, niewymuszająca kilkudniowej rezygnacji z pracy.

Zadbaj o bezpieczeństwo sanitarne i skontaktuj się z nami w sprawie wyceny usługi.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190