Mycie elewacji

Chcesz zadbać o estetyczny wygląd okien i ścian Twojego budynku? Jesteśmy przeszkolonym zespołem, którego zakres współpracy obejmuje zarówno alpinistyczne mycie powierzchni szklanych, jak i procesy odnowy różnych rodzajów elewacji. Pomożemy odzyskać Twojemu obiektowi dawny blask. Działamy w Warszawie i okolicach. Zapraszamy do kontaktu!

Czyszczenie elewacji

Zadbana elewacja wraz z czystymi oknami to bezsprzecznie wizytówka każdego budynku. Estetyczny wygląd ścian obiektu poprawia komfort pracujących i przebywających w nim ludzi, gdyż jeszcze przed wejściem wywołuje on pozytywne skojarzenia i opinię dotyczącą efektywnego zarządzania obiektem. Razem z dbałością o tereny wokół budynku, czyszczenie elewacji tworzy jedną spójną całość prezentacji obiektu.

Fachowa rewitalizacja powierzchni elewacji i mycie okien

Nasi przeszkoleni fachowcy w sposób profesjonalny przeprowadzą proces rewitalizacji powierzchni elewacji czy mycia okien z użyciem zabezpieczeń alpinistycznych lub specjalistycznego wysięgnika, dzięki czemu nawet stary budynek odzyska dawny blask. Pamiętaj, że niezwykle ważne jest dobranie odpowiednich metod i preparatów do materiału, jakim wykończona jest elewacja. Najmniejszy błąd może bowiem skutkować trwałym uszkodzeniem lub oszpeceniem obiektu. Nasze doświadczenie pozwala nam kompleksowo zadbać o fasadę – zawsze weryfikujemy stan techniczny i poziom zanieczyszczenia, aby zoptymalizować działania i przeprowadzić skuteczne mycie.

Regularne czyszczenie w abonamencie

Stopień zabrudzeń zależy przede wszystkim od lokalizacji, w jakiej usytuowany jest obiekt, a także systematyczności realizowania prac. Zadbamy, aby elewacja Twojego obiektu zawsze wyglądała perfekcyjnie i podejmiemy się jej cyklicznego mycia w ramach usługi abonamentowej. Dzięki temu zapobiegniesz kumulowaniu się brudu, który – zaniedbany – może okazać się niemożliwym do usunięcia.

Skontaktuj się z nami w sprawie indywidualnej wyceny usługi i ciesz oko pięknem oraz estetyką swojego budynku.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190