Sprzątanie placówek edukacyjnych

Szukasz sprawdzonej firmy świadczącej usługi sprzątania z wieloletnim doświadczeniem? Sprawdź naszą ofertę! Obsługujemy największe urzędy, ministerstwa, sądy czy placówki edukacyjne w Warszawie i okolicach. Posiadamy wykwalifikowany zespół ponad 100 pracowników – ubezpieczonych i zatrudnionych na umowę o pracę. Zapraszamy do współpracy!

Zadbamy o czystość obiektów edukacyjnych

Obiekty edukacyjne takie jak żłobki, przedszkola, szkoły czy uczelnie wyższe wymagają często indywidualnego podejścia oraz szczególnego dopasowania zakresu usług do potrzeb użytkowników danej placówki, między innymi ze względu na ich zróżnicowanie wiekowe. Aby mieć pewność i gwarancję bezpieczeństwa osób użytkujących czyszczone wcześniej powierzchnie, warto zainwestować w solidną i rzetelną firmę sprzątającą.

Sprzątanie przestrzeni publicznych

Nasza firma specjalizuje się w gruntownym sprzątaniu przestrzeni publicznych. Stosujemy środki i urządzenia wiodących na rynku marek. Dzięki temu mamy pewność, że używane przez nas produkty i detergenty, a także sprzęty posiadają stosowne certyfikaty oraz atesty gwarantujące ich bezpieczne działanie. Nasze długoletnie doświadczenie na rynku oraz przeszkolony personel zapewnią Ci fachową obsługę i dokładne sprzątanie. Zaufaj nam – zajmiemy się wszystkim kompleksowo, a Ty zyskasz czas i pieniądze.

Dodatkowe usługi

W cenie usługi zapewnimy również Ci stały kontakt z koordynatorem prac nadzorującym wszystkie wykonywane procesy. W razie jakichkolwiek potrzeb czy problemów będzie to osoba, która zajmie się zleconymi zadaniami. Proponujemy również wsparcie w przypadku wystąpienia drobnych usterek, np.: zapchanie zlewu czy toalety, awaria baterii umywalkowej czy wentylacji. W tym celu sprowadzimy specjalistę, który usunie wszelkie nieprawidłowości, a Ty będziesz mieć problem z głowy.

Dezynfekcja w przedszkolu i żłobku

Oferujemy również usługi dodatkowe takie jak dezynfekcja poprzez zamgławianie lub ozonowanie pomieszczeń, które są szczególnie ważne w przedszkolach i żłobkach.

Skorzystaj z formularza w celu skontaktowania się z nami – wspólnie dopasujemy zakres usług oraz częstotliwość sprzątania do potrzeb twojej placówki.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190