Sprzedaż maszyn i urządzeń do prac porządkowych

Gruntowne sprzątanie nie mogłoby się odbywać bez profesjonalnego sprzętu — odpowiednio dobrany jest jednym z podstawowych czynników skuteczności i szybkości pracy. Kupno i sprzedaż maszyn i urządzeń do prac porządkowych jest więc niezwykle istotnym aspektem działalności naszej firmy sprzątającej Agnus.

Urządzenia do sprzątania renomowanych firm

Nasza firma AGNUS wykorzystuje w swojej pracy wyłącznie najwyższej jakości urządzenia do sprzątania renomowanych producentów. Korzystamy między innymi z maszyn marek Hako, Karcher, Numatic, Nilfisk. Są to przede wszystkim odkurzacze, wózki do sprzątania, mopy, maszyny szorujące oraz zbierające kurz, a także urządzenia ręczne i myjki do okien. Bez tych wszystkich urządzeń wykonywanie obowiązków byłoby o wiele trudniejsze, a co ważniejsze – nie gwarantowałoby tak spektakularnych efektów. Wysoka jakość maszyn jest więc kluczem do sukcesu, o którym zawsze należy pamiętać.

Sprzedaż sprzętu do sprzątania AGNUS

Aby ułatwić regularną troskę o czystość naszym klientom, AGNUS oferuje sprzedaż maszyn i urządzeń do prac porządkowych. Dzięki nim przeprowadzanie rutynowych porządków pomiędzy gruntownym sprzątaniem obiektu będzie o wiele skuteczniejsze. Łatwiej będzie również zadbać o kondycję dywanów, podłóg i mebli, które czyszczone przy pomocy specjalistycznego sprzętu dłużej zachowają swój naturalny kolor i fakturę oraz będą odporne na zabrudzenie. Zakup urządzeń stworzonych z myślą o fachowym sprzątaniu dużych powierzchni wiąże się oczywiście z koniecznością zatrudnienia osób, które potrafią się nimi posługiwać oraz stosowania w połączeniu z nimi specjalistycznych środków czystości. Współpraca z firmą AGNUS zapewnia wszystkie te elementy i pomoże zadbać Ci o czystość oraz odpowiedni standard higieny w budynkach użyteczności publicznej, biurowcach czy obiektach usługowych.

Jakie urządzenia do sprzątania są niezbędne podczas profesjonalnego dbania o czystość?

Zarówno kupno, jak i sprzedaż sprzętu do sprzątania wymaga zapoznania się z podstawowymi kategoriami tych sprzętów. Najbardziej podstawowym urządzeniem jest oczywiście odkurzacz, który umożliwia pozbycie się z podłóg, dywanów i wykładzin kurzu oraz drobnych śmieci. Kolejnym etapem sprzątania posadzek jest oczywiście ich mycie na mokro. W tym celu, w zależności od ich powierzchni, należy sięgnąć po mopy lub bardziej skomplikowane maszyny. Do codziennego dbania o czystość podłóg warto wybrać maszyny szorująco-zbierające, a do ich doczyszczania zastosować szorowarki. Inne urządzenia do sprzątania to na przykład myjki do okien, które umożliwiają szybkie czyszczenie powierzchni szklanych bez powstawania zacieków. Oczywiście do sprzątania niezbędne są również mniejsze akcesoria, takie jak ścierki, szczotki i wiadra.

Profesjonalny sprzęt jest niezbędny, aby szybko i skutecznie czyścić duże pomieszczenia. Sprzedaż maszyn i urządzeń do prac porządkowych jest więc dla nas niezwykle ważna i stanowi element naszych kompleksowych usług sprzątających. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej, ponieważ poza wyżej wspomnianymi usługami, posiadamy również serwis i punkt napraw maszyn i urządzeń.

Zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190