Sprzątanie powierzchni wspólnych budynku

Szukasz firmy z doświadczeniem, która zagwarantuje Ci rzetelne sprzątanie powierzchni wspólnych całego obiektu? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, która w kompleksowy sposób zadba o czystość w budynku przez okrągły rok. Skorzystaj z naszych usług na terenie Warszawy i okolic.

Uporządkujemy hole, toalety i klatki schodowe

Hole wejściowe oraz klatki schodowe to główne wizytówki obiektu, ponieważ właśnie te miejsca klient zobaczy jako pierwsze wchodząc do budynku. Czyste i schludnie utrzymane hole windowe czy toalety ogólnodostępne poprawiają komfort przebywania w budynku, a także podnoszą poziom zadowolenia najemców. Tak jak w przypadku sprzątania powierzchni biurowych, tak i tu, kluczem do sukcesu jest systematyczność wykonywania usługi. Przestrzenie ogólnodostępne są najbardziej narażone na zabrudzenia głównie ze względu na panujące warunki pogodowe – jesienne błoto, zimowy śnieg z solą, wiosenne deszcze czy letnie pyły i piaski. Ponadto, zalegające zanieczyszczenia powodują niszczenie posadzek i innych elementów wyposażenia, a także zagrażają bezpieczeństwu osób przemieszczających się po obiekcie.

Sprzątanie toalet i holi w biurach

W ramach umowy abonamentowej, zadbamy o czystość twojego budynku w dopasowany do jego cyklu pracy sposób oraz w wybranej przez Ciebie częstotliwości. Ustalimy nie tylko preferowane przez Ciebie godziny, w których nasi pracownicy zadbają o Twoją przestrzeń, ale również to jak często i w jakich pomieszczeniach chcesz, aby dane czynności porządkowe były wykonywane.

Podczas świadczenia naszych usług korzystamy tylko z profesjonalnych środków i sprzętów wiodących producentów oraz wykwalifikowanej i zaufanej kadry pracowniczej, dzięki czemu masz pewność, że sprzątanie będzie wykonane w sposób bezpieczny i należyty niezależnie od pory roku.

Dodatkowe usługi

Zaufaj nam – zajmiemy się wszystkim kompleksowo, a Ty zyskasz czas i pieniądze.

W cenie usługi zapewnimy Ci również stały kontakt z koordynatorem prac nadzorującym wszystkie wykonywane procesy. W razie jakichkolwiek potrzeb czy problemów będzie to osoba, która zajmie się zleconymi zadaniami. Proponujemy również wsparcie w przypadku wystąpienia drobnych usterek, np.: zapchanie zlewu czy toalety, awaria baterii umywalkowej czy wentylacji. W tym celu sprowadzimy specjalistę, który usunie wszelkie nieprawidłowości, a Ty będziesz mieć problem z głowy.

Jeśli jesteś zainteresowany pełną ofertą abonamentowej usługi sprzątania powierzchni wspólnych budynku – skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę skrojoną na miarę twoich potrzeb.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190