Sprzątanie jednorazowe biura

Twoje biuro wymaga odświeżenia i potrzebujesz wsparcia? A może po prostu chciałbyś nas sprawdzić zanim zobowiążesz się długoterminowo? Skontaktuj się z nami, skorzystaj z oferty jednorazowego sprzątania i dołącz do naszego grona zadowolonych klientów w Warszawie lub okolicy.

Jednorazowa usługa sprzątania biura

Jeśli potrzebujesz jednorazowej usługi sprzątania swojego biura lub archiwum, planujesz przeprowadzić tzw. wiosenne porządki, a może po prostu chciałbyś sprawdzić, jak sobie radzimy podczas świadczenia naszych usług, zachęcamy do skorzystania z jednorazowej usługi sprzątania. Dzięki temu poznasz jakość oraz specyfikę naszej pracy zanim zdecydujesz się na usługę abonamentową.

Oferta jednorazowego sprzątania biura

Na czym to polega? Wystarczy, że umówisz się z nami na dogodny termin, a my przyjedziemy we wskazane miejsce i posprzątamy! W ofercie naszych usług znajdziesz kompleksowe prace porządkowe, które obejmują:

  • bieżące oczyszczanie przestrzeni biur i powierzchni użytkowanych przez pracowników,
  • sprzątanie w łazienkach i w pomieszczeniach socjalnych,
  • mycie okien metodą tradycyjną lub specjalistyczną, z użyciem technik alpinistycznych,
  • czyszczenie i pranie wykładzin,
  • renowację podłóg, w tym powierzchni marmurowych i z polimerów.

Dbałość o czystość w biurze to priorytet. Swoje usługi realizujemy podczas nieobecność Twoich pracowników, zatem nasze działania im nie przeszkadzają i nie wpływają na ich wydajność.

Zapytaj o wycenę usług

Jeśli chcesz przekonać się w praktyce, jak pracujemy oraz osobiście zweryfikować naszą skuteczność – nie zwlekaj i zgłoś się już dziś. Ustalimy termin i zakres zlecenia, abyś mógł sprawdzić, czy jakość naszej pracy Ci odpowiada. Podczas jednorazowej usługi sprzątania wykonamy powierzone nam zadanie. Posprzątamy Twoje biuro, a Ty sam ocenisz, czy warto związać się z nami na dłużej i wykupić usługi abonamentowe. Zapewniamy, że tak!

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190