Kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych

Poszukujesz rzetelnej i sprawdzonej firmy, która w gruntowny sposób zadba o czystość Twojego biura? Skorzystaj z naszej oferty! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze gwarantujemy fachową usługę i zadowolenie klienta. Działamy w Warszawie i okolicach.

 

 

Całościowe sprzątanie pomieszczeń biurowych

Kluczowym elementem efektywnej organizacji biura jest zachowanie porządku i czystości zarówno w przestrzeni biurowej, w której przebywają pracownicy, jak i w pomieszczeniach przeznaczonych dla gości. Wpływa to nie tylko na sposób postrzegania firmy przez kontrahentów, ale również poprawia samopoczucie pracowników, przez co bezpośrednio wpływa na wydajność ich pracy. Systematyczność jest niewątpliwym kluczem do sukcesu i ta zasada dotyczy także sprzątania.

Sprzątanie biura – abonament

W ramach umowy abonamentowej, zadbamy o czystość twojego biura w dopasowany do jego cyklu pracy sposób oraz w wybranej przez Ciebie częstotliwości. Ustalimy nie tylko preferowane przez Ciebie godziny, w których nasi pracownicy zadbają o Twoją przestrzeń, ale również to jak często i w jakich pomieszczeniach chcesz, aby dane czynności porządkowe były wykonywane.

Dysponujemy profesjonalnymi sprzętami i środkami czystości

Podczas świadczenia naszych usług korzystamy tylko z profesjonalnych środków i sprzętów wiodących producentów oraz wykwalifikowanej i zaufanej kadry pracowniczej, dzięki czemu możesz mieć pewność, że sprzątanie będzie wykonane w sposób bezpieczny i należyty.

Dodatkowe usługi

Zaufaj nam – zajmiemy się wszystkim kompleksowo, a Ty zyskasz czas i pieniądze.
W cenie usługi zapewnimy również Ci stały kontakt z koordynatorem prac nadzorującym wszystkie wykonywane procesy. W razie jakichkolwiek potrzeb czy problemów będzie to osoba, która zajmie się zleconymi zadaniami. Proponujemy również wsparcie w przypadku wystąpienia drobnych usterek, np.: zapchanie zlewu czy toalety, awaria baterii umywalkowej czy wentylacji. W tym celu sprowadzimy specjalistę, który usunie wszelkie nieprawidłowości, a Ty będziesz mieć problem z głowy.

Indywidualna wycena profesjonalnego sprzątania

Jeśli jesteś zainteresowany pełną ofertą abonamentowej usługi sprzątania w swoim biurze – skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę skrojoną na miarę twoich potrzeb.

Dlaczego my?

Profesjonalne sprzątanie

Miejsce działania i czas nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Podejmujemy się wszelkich wyzwań i bardzo dobrze nam to wychodzi. Lubimy pracować, uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Niech zatem fakty same mówią jak działamy i z jakimi efektami.

100

aktywnych wykwalifikowanych pracowników

1540

realizacji na terenie całej Polski

9

prestiżowych nagród

Group 2190